Home / Backlink / Ücretsiz 2 Adet Kaliteli Backlink Alabileceğiniz Websitesi

Ücretsiz 2 Adet Kaliteli Backlink Alabileceğiniz Websitesi

Merhabalar Değerli SEO Sihirbazı Takipçileri,

Bugün sizlere 5 adet kaliteli backlink alabileceğiniz websitelerini paylaşacağım. Bu siteler tamamen SEO Sihirbazı tarafından denenmiş ve büyük ölçüde etkisi görülmüş sitelerdir. Aynı zamanda tamamen SEO Sihirbazı arşivinde bulunan backlinklerdir. Sektörünüz ne olursa olsun güvenle kullanacağınız tamamen organik backlinklerdir. Anahtar kelimelerinizde arama motorlarında yükselmek isteyenler içindir.

 

1- Flickr

flickr logo

Flickr, dünyaca ünlü fotoğraf paylaşma sosyal medya sitesidir. DA değeri yani domain otoritesi 99, PA değeri yani sayfa otoritesi 95 olan bir websitedir. Flickr’a tamamen ücretsiz bir şekilde üye olarak herhangi bir fotoğraf yükleyerek fotoğrafın açıklama kısmına backlink alacağınız sitenin linkini yapıştırarak alabilirsiniz. Flickr sitesine yüklediğiniz resim en geç 5 dakikada index alacaktır.

2- Medium

medium logo

Dünyaca ünlü makale paylaşma sitesi olan Medium.com sitesinden tamamen ücretsiz bir şekilde üye olup backlink alabilirsiniz. Medium sitesinin DA değeri 94, PA değeri 95 olan bir makale paylaşım sitesidir. Sektörünüzle alakalı makale yazarak anahtar kelimelerinize backlink verebilirsiniz. Yazdığınız makale en geç 10 dakika içinde arama motorlarında index alacaktır.

Bu backlinkleri Seo Sihirbazı olarak sizlere sunduğumuz SEO ve Backlink Hizmetlerimizde de uyguluyoruz. Eğer anahtar kelimelerinizde kalıcı bir şekilde yükselmek istiyorsanız domain otoritesi ve sayfa otoritesi yüksek olan global sitelerden veya Türkçe içerikli sitelerden kaliteli backlink alarak tamamen doğal bir şekilde arama motorlarında yükselebilirsiniz. DA ve PA değeri yüksek sitelerden backlink sağlarsanız eğer sizinde sitenizin DA ve PA değeri yükseleceğinden dolayı siteniz arama motorlarında gözle görülür bir şekilde yükselişe geçecektir.

Önemli Not: Herşeyin fazlası zararlı olduğu gibi fazla backlink almakta zararlıdır. Her ne kadar backlink alacağınız siteler kaliteli olsada anahtar kelime rekabetinize göre yada rakiplerinizi iyi analiz edip onların backlink alma sıklıklarına göre backlink alınız.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

About Seo Sihirbazı

SEO Sihirbazı toplamda 3 ilde hizmet veren Web Tasarım ve SEO Ajansıdır. Türkiye'nin önde gelen SEO şirketlerinden birtanesidir.

Önerilen Yazı

anti seo

Anti SEO Nedir ve Nasıl Yapılır

Anti SEO Nedir? Anti SEO; Web sitelerini arama motorlarındaki sıralamasını düşürmeye hatta web sitenin arama …

3 comments

  1. Faydalı bir yazı olmuş ,teşekkürler 🙂
    Sitenizi yeni keşfettim ara sıra uğrarım. Sizi de sitemizde ağırlamak isteriz 🙂

  2. Güzel paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.

Bir Yorum Yap

%d blogcu bunu beğendi: