Home / Backlink / Tanıtım Yazısı Devri Bitiyor Mu?

Tanıtım Yazısı Devri Bitiyor Mu?

tanıtım yazısı
tanıtım yazısı

Google, tanıtımlardan rahatsız olduğunu çaktırmadan Twitter’dan belirtti. Bu aralar sıralamaların değişmeleri ise hayra alamet değil. Anlık olarak sıralamalar değişiyor. Acaba Google, gizli bir güncellememi yayınladı diye Webmaster ve Seo uzmanlılarının içine bir şüphe düşmüyor değil. SEO Sihirbazı olarak yaptığımız araştırmalara göre anahtar kelimelere sürekli backlink aldığımız siteler sıralamada ufakta olsa düşüşler yaşadı. Açık URL şeklinde aldığımız backlinklerde ise yükselme farkettik. Webmaster ve SEO uzmanları çoğunlukla tanıtım yazısı yoluyla anahtar kelime backlink alıyorlar. Eğer Google, çoğunlukla anahtar kelime backlink alan siteleri hedef aldıysa ki yapılan araştırmalar onu gösteriyor. Ülkemizde baya bir site filtreye girecek. Bunların yanı sıra tanıtım yazısı satan haber siteleri de filtreye girebilir. Şimdilik beklemedeyiz bakalım zaman neyi gösterecek.

Rating: 3.7. From 3 votes.
Please wait...

About Seo Sihirbazı

SEO Sihirbazı toplamda 3 ilde hizmet veren Web Tasarım ve SEO Ajansıdır. Türkiye'nin önde gelen SEO şirketlerinden birtanesidir.

Önerilen Yazı

e-ticaret siteleri için seo

E-Ticaret Siteleri İçin SEO Yol Haritası

Günümüzde e-ticaret sitelerinin tavan yaptığı bir yıldayız. Neredeyse her geçen gün yüzlerce e-ticaret sitesi açılıyor. …

Bir Yorum Yap

%d blogcu bunu beğendi: