Home / Backlink / Nakliyat Sitelerine SEO Nasıl Yapılmalıdır?

Nakliyat Sitelerine SEO Nasıl Yapılmalıdır?

izmir seo

Değerli SEO Sihirbazı takipçileri,

Bugün sizlere Nakliyat Sitelerine SEO yaparken nasıl bir yol izleyeceğinizden bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere Nakliyat Sektörü çok özen isteyen bir sektör. Benim gözlemlediğim kadarıyla Nakliyat sektöründe hizmet veren kişiler biraz cimri. Para kazanmak istiyorsanız para harcamalısınız. Nakliyat sitelerinde yapılan en büyük hata kişinin kendi sitesini kendisi kurmasıdır. İşi her zaman ustalarına bırakmakta her zaman fayda vardır. WordPress kurup, tema ve eklenti kurmakla olmuyor bu iş. O yüzden web sitesinin uzman bir kişinin elinde çıkması lazımdır. Sonrasında ise iş daha sıkıntılı bir hal alıyor. Bu sefer nakliyatçı arkadaşlarımız SEO uzmanına para vermek yerine gidip Skype üzerinde işi sadece hacklink satmak olan SEO’dan gram anlamayan kişilerden hacklink alıyor. Hacklinkler en fazla 2 ay kalıyor. Sonrasında o tonlarca para yatırdığınız arkadaşlar sizin linklerinizi kaldırıp yerine yeni aldığı müşterilerinin sitelerini ekliyorlar. Şundan emin olabilirsiniz hacklink ile de iş bitmiyor. SEO Sihirbazı olarak bizim bir sözümüz var. “SEO içeriden başlar.” Öncelikle site içi SEO çalışmanızı mükemmel şekilde yapılandırmış olmanız lazım. Sonrasında ise dışarıdan backlink, tanıtım yazısı yada hacklink ile beslemeniz lazım. Türkiye’nin hiçbir yerinde hiçbir nakliyat sitesi organik seo çalışması yaptırmıyor. Bu konuda hem fikiriz.

Halbuki; o para kazandıracak web siteler, uzman webmaster arkadaşlarımız tarafından yapılsa, sonrasında bir SEO uzmanı tarafından Site içi SEO ve Site dışı SEO çalışmaları kaliteli bir şekilde yapılsa, Sadece uzman kişiler tarafından hacklink kullanılsa inanki o siteler sahiplerine çok para kazandıracak. Ama paradan kaçarak yapılan çalışmalar sonucunda siteler çöp oluyor. Yani açıkçası paranızla rezil oluyorsunuz. Halbuki işi erbabına bırakılsa çok daha sağlam, çok daha kaliteli ve gerçekten anahtar kelimesinde yüksek yerlerde bir siteniz olacak.

Not: SEO Sihirbazı olarak nakliyat sektörüne SEO hizmeti vermiyoruz. Nakliyat Sektörüne hizmet veren firmalarla iletişime geçiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

About Seo Sihirbazı

SEO Sihirbazı toplamda 3 ilde hizmet veren Web Tasarım ve SEO Ajansıdır. Türkiye'nin önde gelen SEO şirketlerinden birtanesidir.

Önerilen Yazı

anti seo

Anti SEO Nedir ve Nasıl Yapılır

Anti SEO Nedir? Anti SEO; Web sitelerini arama motorlarındaki sıralamasını düşürmeye hatta web sitenin arama …

Bir Yorum Yap

%d blogcu bunu beğendi: