Home / Dijital Pazarlama / Dijital Pazarlama’da Toplu SMS Gönderiminin Önemi

Dijital Pazarlama’da Toplu SMS Gönderiminin Önemi

toplu sms

Merhabalar Seo Sihirbazı Takipçileri,

Bugün sizlere dijital pazarlamanın en çok kullanılan ve geri dönüşümü yüksek olan toplu sms gönderiminden bahsedeceğim. Cep telefonunuza belki günde onlarca mesaj geliyor. İnsanlar için artık telefon kullanımı bir yeme,içme gibi zaruri ihtiyaç haline gelmiştir. Telefon günlük hayatta en sık kullanılan iletişim araçlarından biridir. Bu nedenle markanızı,ürününüzü veya hizmetinizi insanlara en etkili şekilde duyurmanın yolu toplu sms ile geçer. Markanızı,ürününüzü veya hizmetinizi tek bir tuş ile milyonlarca telefon numarasına toplu sms ile göndererek kısa sürede duyurabilirsiniz.

Şuanda bile büyük firmalardan olan Adidas,Nike,Koton,Colin’s gibi en az binlerce firma insanlara sms ile mesaj göndererek müşteri portföyünü genişletmekte ve her geçen gün daha da büyüyerek dünyanın her noktası mağazalar açmaktadır. Neden siz büyük bir marka haline gelmeyesiniz ki? Bu nedenle Seo Sihirbazı olarak başlıklı toplu sms hizmetimiz tamda size göre. Kendi sms formatınızı oluşturabileceğiniz ve isterseniz tek bir tuş ile 100 kişiye isterseniz 1 milyon kişiye SMS göndererek müşteri kitlenizi artırarak büyük kâr elde edebilirsiniz.

Eğer sizlerde bu teklifimizi uygun görürseniz Mağaza bölümünden bütçenize göre Toplu SMS paketlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Şunu hiçbir zaman unutmayın ki, büyük firmalar kurulur kurulmaz dünyaya hitap etmedi. Onlarda başlangıçta küçük işletme olarak kurularak zamanla gerekse üretim kalitesi,gerekse verdiği profesyonel hizmet sayesinde büyüdü.

Örnek vermek gerekirse dünyanın en değerli markası olan Google, başlangıçta Sergey Brin ve Larry Page tarafından bir evin otoparkında kuruldu. 2004’te kurulmasına rağmen verdiği hizmet ile kısa sürede dünyanın en çok kazanan şirketi ve dünyanın en değerli markası haline geldi. Şuan 2017 yılındayız. 13 yılda dünyanın neredeyse her bilgisayarından girilen Google şuanda dünyanın en değerli markası.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

About Seo Sihirbazı

SEO Sihirbazı toplamda 3 ilde hizmet veren Web Tasarım ve SEO Ajansıdır. Türkiye'nin önde gelen SEO şirketlerinden birtanesidir.

Önerilen Yazı

5 Adımda Başarılı SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

Merhabalar değerli SEO Sihirbazı takipçileri, Bugünkü yazımızda 5 adımda başarılı seo çalışması nasıl yapılır? sorusuna …

Bir Yorum Yap

%d blogcu bunu beğendi: