Home / Genel / Dijital Pazarlama’da E-Mail Marketing Önemi

Dijital Pazarlama’da E-Mail Marketing Önemi

email-marketing
Bildiğiniz üzere e-mail pazarlama bir şirket için olmazsa olmaz bir gelir kaynağıdır. Günümüzde birçok iş insanı kurumsal yazışmalarını e-mail üzerinden gerçekleştiriyor. Kurumsal firmalarda aynı şekilde iş yapacakları zaman genellikle işle alakalı detayları mail adresleri üzerinden yapıyorlar. Hâl böyle olunca yeni açılan şirketlerin kolayca büyümesini ve kısa zamanda tanınmasını sağlamak e-mail marketing ile mümkündür.

Yapılan araştırmalara göre mail adresi olan insanların %40 gibi bir bölümü günlük düzenli olarak maillerini kontrol ediyor. Yani ortalama olarak siz firmanızın veya ürününüzü tanıtacaksanız en uygun tanıtım e-mail pazarlamadan geçiyor. Birçok firma şuanda toplu mail reklam hizmeti veriyor. Bu firmalardan bir tanesi de SEO Sihirbazı. Eğer sizlerde firmanızı ve ürününüzü en kısa yoldan tanıtmak istiyorsun e-mail pazarlama kullanarak kısa zamanda tek bir tuş ile yüzlerce hatta binlerce kişiye mail göndererek ürününüzü tanıtabilirsiniz. Bu sayede satışlarınız artacak ve kısa sürede gelir elde edeceksiniz.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

About Seo Sihirbazı

SEO Sihirbazı toplamda 3 ilde hizmet veren Web Tasarım ve SEO Ajansıdır. Türkiye'nin önde gelen SEO şirketlerinden birtanesidir.

Önerilen Yazı

e-ticaret siteleri için seo

E-Ticaret Siteleri İçin SEO Yol Haritası

Günümüzde e-ticaret sitelerinin tavan yaptığı bir yıldayız. Neredeyse her geçen gün yüzlerce e-ticaret sitesi açılıyor. …

Bir Yorum Yap

%d blogcu bunu beğendi: